Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kredytów, leasingów i ubezpieczeń komunikacyjnych w autoryzowanym salonie Toyoty

Czajka-Auto Sp. z o.o. O firmie

Czajka-Auto Sp. z o.o.

Strzelców Bytomskich 66D

Bytom

Czajka-Auto Sp. z o.o. to autoryzowany dealer Toyoty z wieloletnim doświadczeniem na rynku.  Obok salonów zlokalizowanych w Bytomiu i Chorzowie, funkcjonują nowocześnie wyposażone serwisy mechaniczne, blacharsko-lakiernicze oraz stacje kontroli pojazdów. Zajmujemy się kompleksową obsługą Klienta indywidualnego i biznesowego.

Pilnie poszukujemy Pracownika z doświadczeniem w temacie finansowania i ubezpieczeń z aktualnymi uprawnieniami do Działu Kredytów i Ubezpieczeń w Autoryzowanym Salonie Toyoty w Bytomiu.

Obowiązki:

  • obsługa Klienta w salonie samochodowym w zakresie sprzedaży produktów finansowych (kredyty, leasingi, ubezpieczenia komunikacyjne)
  • ścisła współpraca z działami samochodów nowych i używanych
  • wykonywanie czynności związanych z zawieraniem umów finansowych i ubezpieczeniowych
  • rozliczanie transakcji
  • raportowanie działań
  • kontakt z Klientem
  • praca z CRM

Oczekujemy:

  • doświadczenia i aktualnych uprawnień
  • znajomości podstawowych parametrów finansowych
  • znajomości standardów obsługi Klienta
  • znajomości pakiety MS OFFICE
  • entuzjazmu i zaangażowania
  • orientacji na wynik
  • wysokiej kultury osobistej

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat
  • pracę w systemie zmianowym (pn-pt + co druga sobota)
  • atrakcyjną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od uzyskanych wyników i zaangażowania
  • system motywacyjny
  • możliwość udziału w Programie Toyota Family umożliwiający zakup samochodów marki w atracyjnej cenie

Ogłoszenie archiwalne