Ta oferta pracy jest nieaktualna od 251 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. kredytów w placówce bankowej

  • Barlinek, Chojna, Choszczno, Czaplinek, Człopa, Drawsko Pomorskie, Goleniów, Gryfice, Gryfino, Kalisz Pomorski, Kamień Pomorski, Kołobrzeg, Koszalin, Łobez, Mirosławiec, Myślibórz, Nowogard, Police, Pyrzyce, Stargard, Szczecin, Szczecinek, Świdwin, Świnoujście, Trzebiatów, Wałcz, Złocieniec, Dębno, Sławno, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 09.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Westa Finanse Sp. z o.o. sp. kom.

    WestaFinanse to dynamicznie rozwijająca się Firma w branży usług finansowych. Wyróżniają nas ludzie, którzy podejmują działania, decyzje, wprowadzają innowacje, tworzą sieć kontaktów i biznesowe rozwiązania. Współpracujemy z kluczowymi bankami, firmami pożyczkowymi i leasingowymi oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi.

    Szukamy pracowników, którzy chcą w codziennych obowiązkach być partnerami. Osób, które będą tworzyć, a nie odtwarzać. Współpracowników, którzy są głodni wiedzy i wyzwań. Jeśli uważasz, że Twój czas jest warty spotkania z nami – zgłoś się – być może już niedługo będziesz miał szansę tworzyć coś niezwykłego razem z nami.

    Miejsce pracy: Barlinek, Chojna, Choszczno, Czaplinek, Człopa, Drawsko Pomorskie, Goleniów, Gryfice, Gryfino, Kalisz Pomorski, Kamień Pomorski, Kołobrzeg, Koszalin, Łobez, Mirosławiec, Myślibórz, Nowogard, Police, Pyrzyce, Stargard, Szczecin, Szczecinek, Świdwin, Świnoujście, Trzebiatów, Wałcz, Złocieniec, Dębno, Sławno
    Region: zachodniopomorskie

    Opis stanowiska:

    • aktywna sprzedaż produktów bankowych w obszarze Klientów detalicznych, w tym z wykorzystaniem telemarketingu i sprzedaży bezpośredniej,
    • aktywna sprzedaż produktów dla MSP,
    • realizacja zadań sprzedażowych, inicjowanie działań wspierających sprzedaż w ramach powierzonych budżetów, organizowanie i uczestniczenie w spotkaniach z Klientami,
    • pozyskiwanie i profesjonalna obsługa Klientów, kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku,
    • przestrzeganie procedur i standardów.

    Wymagania:

    • znajomość technik sprzedaży i negocjacji,
    • wykształcenie minimum średnie,
    • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz silna motywacja do działania,
    • znajomość obsługi komputera (MS Office)
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie atrakcyjnej umowy o pracę,
    • bardzo atrakcyjny system premiowy,
    • szerokie możliwości rozwoju oraz uczestniczenie w licznych szkoleniach wstępnych oraz cyklicznych,
    • możliwość budowania własnej struktury sprzedaży,
    • atrakcyjne narzędzia pracy.

    Istnieje możliwość nawiązania współpracy również z osobami, które nie mogą pracować na pełen etat ale docierają do Klientów różnych branż i mogą łączyć swoje zadania z dodatkowymi.

    Wyślij CV (ze zdjęciem oraz adnotacją „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami”) plus list motywacyjny.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.