Oferta pracy

Specjalista ds. kredytów

GOSPODARCZY BANK SPÓŁDZIELCZY W GORZOWIE WIELKOPOLSKIMO firmie

  • Zielona Góra, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Poszukuje Kandydatów na stanowisko:

ZADANIA:

  • doradztwo w zakresie oferowanych przez Bank produktów kredytowych,
  • aktywne i efektywne poszukiwanie nowych klientów,
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami,
  • analiza sytuacji finansowej klienta.

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość aspektów prawnych dotyczących zabezpieczenia transakcji kredytowych,
  • znajomość procesu kredytowego oraz produktów kredytowych,
  • łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole,
  • praktyczna znajomości pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o pracę w Banku z polskim kapitałem i tradycjami,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska,
  • świadczenia socjalne,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji, jednocześnie zastrzegamy sobie prawo  do odpowiadania jedynie na interesujące nas oferty.

Warunkiem rozpatrzenia aplikacji będzie umieszczenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Gorzowie Wielkopolskim z siedzibą w Gorzowie Wlkp. ul. Sikorskiego 7, moich danych osobowych zawartych w moim CV dla celów przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/ny, że Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Gorzowie Wielkopolskim z siedzibą w Gorzowie Wlkp. ul. Sikorskiego 7, jest administratorem moich danych osobowych, że dane te będą przetwarzane wyłącznie w celu realizowania wszelkich czynności związanych z ewentualnym zawarciem umowy będącej podstawą zatrudnienia oraz związanych z tym zatrudnieniem, że moje dane osobowe będą przekazywane wyłącznie podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, jak również upoważnionym na podstawie zawartych przez Bank umów. Nadto oświadczam, że swoje dane udostępniam dobrowolnie oraz że zostałam/em pouczona/y o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawianiu w przypadku, gdy są one niekompletne, nieaktualne lub nieprawdziwe.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy