Specjalista ds. Księgi Głównej i Cash Managementu

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 05.06.2018
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 05.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SSAB jest firmą stalową z siedzibami w Skandynawii i Stanach Zjednoczonych. SSAB oferuje produkty i usługi o wartości dodanej opracowane w ścisłej współpracy z klientami, tworząc w ten sposób mocniejsze, lżejsze i bardziej proekologiczne rozwiązania. SSAB zatrudnia pracowników w ponad 50 krajach. SSAB ma zakłady produkcyjne w Szwecji, Finlandii i Stanach Zjednoczonych.

    Spółka SSAB jest notowana na giełdzie NASDAQ OMX Nordic w Sztokholmie oraz na giełdzie NASDAQ OMX w Helsinkach. www.ssab.com.

    Obecnie firma SSAB Poland , w związku z rozwojem Globalnego Centrum Usług, poszukuje osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Zakres obowiązków:

    W ramach księgi głównej:

    • Księgowanie ZFSS, PFRON
    • Uzgadnianie kont płacowych, współpraca z HR;
    • Księgowania dotyczące leasingów, rozliczeń międzyokresowych kosztów;
    • Przygotowanie raportu f.01 do GUS;
    • Księgowanie odpisów na należności;
    • Przygotowanie deklaracji dotyczących podatków lokalnych;
    • Wsparcie przy zamknięciu miesiąca, księgowanie rezerw, uzgadnianie kont, wsparcie dla innych działów;
    • Przygotowanie raportów biur rachunkowych krajów CEE, zamykanie ksiąg w Hyperionie.

    W ramach Cash Management na CEE:

    • Księgowanie wyciągów bankowych,
    • Uzgadnianie sald bankowych z SAP;
    • Przygotowania manualnych płatności;
    • Wersyfikacja załączników, przesyłanie potwierdzeń, analiza kont.

    Oczekiwania:

    • Znajomość języka angielskiego na poziomie, co najmniej dobrym;
    • Praktyczna znajomość MS Office, w szczególności MS Excel;
    • Rzetelność i dokładność, samodzielność i nastawienie na rozwiązywanie problemów;
    • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne, umiejętność pracy pod presją czasu;
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • Miłą atmosferę;
    • Zestaw benefitów (opieka medyczna, wyjazdy integracyjne, ZFSS- bony świąteczne, świadczenia urlopowe, wyprawka szkolna);
    • Szkolenia, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
    • Ciekawą pracę;
    • Nowoczesne biuro, niezbędne narzędzia pracy;
    • Elastyczny czas pracy, praca 8 godzin bez obowiązkowych przerw.

    Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku Aplikuj.

    Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/ kandydatkami.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do SSAB Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Żórawinie (55-020) przy ulicy Kolejowej 15, zgadzasz się na przetwarzanie przez SSAB Poland Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:
     „Zgadzam się na przetwarzanie przez SSAB Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Żórawinie (55-020) przy ulicy Kolejowej 15 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem gdpr@ssab.com.

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Twoje dane osobowe przetwarzane będą przez okres jednego roku od ogłoszenia decyzji o rekrutacji.

    Dalsze informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w oświadczeniu o ochronie prywatności podczas rekrutacji na stronie www.ssab.pl, zakładka SSAB/SSAB w Polsce

    W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem gdpr@ssab.com