Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. księgowo-administracyjnych

Tixewash Polska Danuta Alchimowicz Spółka JawnaO firmie

  • Bielsko-Biała, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firmą z branży maszyn i urządzeń czyszczących. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Podstawowe zadania na tym stanowisku:

Wsparcie księgowe oraz kadrowo-płacowe pod względem merytorycznym, w tym:

  • opis dokumentów księgowych
  • sporządzanie sprawozdań, raportów, informacji itp. dla potrzeb Zarządu Spółki oraz instytucji zewnętrznych (m. in. Intrastat, GUS)
  • wystawianie faktur sprzedaży towarów
  • kontrola i prowadzenie akt osobowych i dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy, prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów pracowniczych, zwolnień lekarskich
  • nadzór nad badaniami lekarskimi i szkoleniami BHP

Nadzór nad rozliczeniem projektu badawczo rozwojowego, który podlega dofinansowaniu m. in.: prowadzenie dokumentacji projektowej, składane wniosków: o płatność, o zmiany, prowadzenie harmonogramu płatności, zamówienia publiczne, prowadzenie ewidencji pracowników, współpraca z innymi jednostkami funkcjonalnymi Spółki oraz z podmiotami zewnętrznymi w ramach realizacji projektu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, finanse - rachunkowość
  • Minimum 10 letnie doświadczenie w księgowości
  • Praktyczna znajomość programu Sage Symfonia
  • Bardzo dobrą znajomość MS Office
  • Skrupulatność, dokładność i umiejętność analitycznego myślenia
  • Samodzielność i dynamizm w działaniu
  • Bardzo dobrą umiejętność współpracy i komunikacji
  • Predyspozycje do pracy z klientami, łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze projektów realizowanych przez uczelnie wyższe, instytuty badawcze, udział przy rozliczaniu co najmniej jednego projektu

Kandydatom oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie stałe, adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Możliwość zdobycia dużego doświadczenia zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy

Ogłoszenie archiwalne