Specjalista ds. Księgowo-Administracyjnych

  • Suchy Las (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.06.2018
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 05.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Apila Sp. z o.o., leader na rynku placów zabaw dla dzieci (www.fungoo.eu),
    poszukuje osoby na stanowisko:
    SPECJALISTA ds. KSIĘGOWO - ADMINISTRACYJNYCH (komunikatywna znajomość j. angielskiego lub włoskiego)
    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Suchy Las (pow. poznański)

    Zadania na stanowisku:

    • Prowadzenie księgowości wewnętrznej firmy (dla celów informacyjnych i zarządczych)
    • Administracja i jej prowadzenie, organizacja biura firmy
    • Kontakt z biurem rachunkowym i innymi instytucjami (US, ZUS, agencje celne, itp.)
    • Kontrola płatności, przelewy bankowe, raport kasowy
    • Raportowanie
    • Współpraca z działem sprzedaży i produkcją

    Wymagania:

    • Dobra (realnie komunikatywna) znajomość języka angielskiego lub włoskiego
    • Znajomość aktualnych przepisów prawnych w zakresie księgowości i kadr
    • Znajomość programu(ów) księgowych
    • Znajomość MS Office (w szczególności Excel)
    • Doświadczenie w księgowości (księgowanie na kontach w zakresie pełnej księgowości) minimum 3 lata
    • Doświadczenie w administracji
    • Organizacja pracy
    • Konsekwencja w działaniu (doprowadzanie działań do końca)
    • Otwartość i zdolność uczenia się
    • Wykształcenie ogólne – minimum średnie z elementami księgowość / administracja

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Ciekawą pracę w szybko rozwijającej się firmie (od 10 lat na rynku)
    • Możliwość praktycznego wykorzystania języków obcych
    Jeżeli jesteś osobą młodą, komunikatywną, zorganizowaną i potrafisz z entuzjazmem i zaangażowaniem podchodzić do powierzonych Ci obowiązków oraz chętnie podejmujesz nowe wyzwania prześlij swoje CV w języku polskim i angielskim za pomocą przycisku Aplikuj powołując się na numer referencyjny.

    Prosimy także o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101).

    Prosimy także o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, póz. 926 z póz. zm.).