Oferta pracy

Specjalista ds. Księgowo-Administracyjnych

SHIMA Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • 24-100 Puławy, Polska
    Puławy, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

SHIMA Sp. z o.o. Sp. k.

24-100 Puławy

Puławy

Od 2009 dbamy o tysiące motocyklistów w Polsce oraz 25 krajach na świecie tworząc odzież motocyklową. Mamy to szczęście, że pracujemy nad produktami, dzięki którym ludzie czerpią z życia radość poprzez realizację swojej pasji - niezależnie od wieku, płci czy stylu. To pragnienie wolności dzielimy wraz z nimi. Skupiamy się na dostarczeniu bezpiecznego, przemyślanego i świetnie zaprojektowanego nowego doświadczenia.

Poszukujemy ambitnej i komunikatywnej osoby, która wspomoże nasz dział administracyjno-księgowy w bieżącej pracy.

OPIS STANOWISKA:

  • wsparcie w prowadzeniu pełnej księgowości firmy we współpracy z zewnętrznym biurem księgowym
  • kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi
  • księgowanie wyciągów bankowych, kontrola rozrachunków, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • kontrola, analiza i uzgadnianie zapisów na kontach księgowych
  • rozliczanie wyjazdów służbowych
  • prowadzenie kasy
  • okresowa weryfikacja rzeczywistego stanu aktywów i pasywów
  • prowadzenie korespondencji z kontrahentami, również w języku angielskim
  • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
  • koordynacja zaopatrzenia biura w artykuły biurowe i spożywcze
  • współpraca z inni działami, koordynacja przepływu dokumentów w firmie

WYMAGANIA:

  • minimum roczne doświadczenie w obszarze księgowości/rachunkowości (pełna księgowość)
  • wyższe wykształcenie kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia) lub wykształcenie uzupełniające z zakresu Rachunkowości i Finansów
  • znajomość zagadnień księgowych i podatkowych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • samodzielności w działaniu i bardzo dobra organizacja pracy
  • dokładność i terminowość w zakresie wykonywanych czynności
  • znajomość MS Excel
  • mile widziana znajomość programu Comarch Optima

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • pracę w przyjaznej atmosferze i dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • udział w projektach realizowanych w otoczeniu międzynarodowym
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy