Ta oferta pracy jest nieaktualna od 145 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. księgowo - finansowych

  • Dobrów (pow. buski), świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 27.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy wiodącym polskim liderem w produkcji sit przemysłowych i siatek technicznych oraz wyrobów na ich bazie. Od ponad 20 lat tworzymy i dostarczamy kompleksowe rozwiązania do przemysłowych procesów separacji, filtracji, przesiewanie i odwadniania. Posiadamy 3 zakłady produkcyjne w Polsce, własne firmy w Niemczech, Czechach oraz sieć przedstawicielstw
    i partnerów handlowych w Europie.

    Miejsce pracy: Dobrów (pow. buski)

    OPIS STANOWISKA:

    • Przygotowywanie paczek przelewów
    • Rozliczanie inwentaryzacji
    • Księgowanie dokumentów księgowych
    • Kontrola i archiwizowanie rejestrów VAT oraz uzgodnienia VAT naliczonego i należnego do deklaracji miesięcznych
    • Kontrola dokumentów potwierdzających WDT i eksport
    • Prowadzenie kasy firmy

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe (rachunkowość/ finanse/ ekonomia)
    • Doświadczenie min. 2 letnie
    • Dobra znajomość Excela
    • Znajomość języka angielskiego
    • Samodzielna inicjatywa i dbałość o organizację stanowiska pracy

    OFERUJEMY:

    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • pracę z nowoczesnymi i innowacyjnymi produktami
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • stabilne warunki zatrudnienia
    • klimat i radość tworzenia

    Administratorem danych jest Progress Eco Sp z o.o. Sp k. z siedzibą w Tuczępy 28-142, Dobrów 7 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.