Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. księgowo-finansowych

Kadefarm Sp. z o.o.

Gipsowa 18

Sierosław (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja i księgowanie dokumentów kosztowych

  • Kontrola i analiza kont księgowych

  • Przygotowywanie raportów

  • Nadzór nad bieżącymi operacjami gospodarczymi w ramach gospodarki magazynowej

  • Aktywny udział w zamknięciu miesiąca oraz w sporządzeniu rocznego sprawozdania finansowego

  • Koordynacja podstawowych spraw kadrowych i BHP

  • Aktywna pomoc w pracach działu księgowości

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie pracy w księgowości

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne – preferowany kierunek finanse lub rachunkowość

  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego lub/ i j. angielskiego

  • Praktyczna znajomość zasad rachunkowości

  • Znajomość przepisów prawa podatkowego (VAT, PDOP, PDOF)

  • Bardzo dobre posługiwanie się arkuszem kalkulacyjnym Excel

  • Zdolności analityczne i umiejętności logicznego wnioskowania

  • Odpowiedzialność, uczciwość, skrupulatność i rzetelność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Doskonała organizacja pracy

  • Zaangażowanie i chęć do permanentnego podnoszenia zawodowych kompetencji

  • Wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Stałe godziny pracy

  • Odpowiedzialną i interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowych kompetencji

  • Pracę w doświadczonym i zgranym zespole w przyjaznej atmosferze

  • Możliwość przystąpienia do benefitów pozapłacowych (pakiet medyczny, Multisport i ubezpieczenia grupowe)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Kadefarm Sp. z o.o. jest spółką o polsko-niemieckim kapitale, związaną bezpośrednio z niemiecką firmą Dr. Kade GmbH.

Swoją działalność rozpoczeliśmy na polskim rynku w 2006 roku i od tego momentu jesteśmy wyłącznym dystrybutorem preparatów produkowanych przez naszych partnerów. Dzięki szerokiej gamie dystrybuowanych produktów Kadefarm Sp. z o.o. stała się znaczącym podmiotem na polskim rynku farmaceutycznym. W portfolio firmy znajdują się preparaty ginekologiczne, proktologiczne oraz dermokosmetyki. Kadefarm współpracuje z najważniejszymi hurtowniami farmaceutycznymi w Polsce, a produkty spółki dostępne są w aptekach na terenie całego kraju.

Przewiń do profilu firmy