Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. księgowo-kadrowych

SMART EPC sp. z o.o.O firmie

3 0005 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Portowa 28
    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Specjalista

SMART EPC sp. z o.o.

Portowa 28

Gliwice

SMART EPC Sp. z o.o. to firma, która odpowiada na trwającą rewolucję w branży energetycznej. Nasze dotychczasowe wyobrażenie o taniej i niezawodnej energii elektrycznej z konwencjonalnych źródeł musi zostać zweryfikowane. Kończące się zasoby paliw kopalnych oraz zmiany klimatyczne wymuszają racjonalne zarządzanie energią oraz zastosowaniem odnawialnych źródeł energii.

Trzy główne filary naszej działalności to:

  • energia odnawialna (m.in. fotowoltaika, kogeneracja)
  • efektywność energetyczna
  • zarządzanie energią

Jednym z naszych kluczowych klientów jest firma Jerónimo Martins, gdzie w ramach outsourcingu zarządzamy usługami elektroenergetycznymi w ponad 3000 sklepów sieci Biedronka w całej Polsce.

Dział techniczny, projektowy, IT oraz wsparcie sprzedaży tworzą solidne fundamenty w pracy każdej współpracującej z nami osoby. Stawiamy na dobrą atmosferę, pracę zespołową oraz rozwój. Dlatego nasz zespół, to grupa zgranych i lubiących swoją pracę.

Zakres obowiązków:

  • przekazywanie dokumentów do biura rachunkowego
  • wystawianie faktur oraz kontrola płatności
  • obsługa kont firmowych (monitorowanie kosztów, opłacanie należności)
  • prowadzenie akt osobowych i przygotowywanie dokumentacji pracowniczej
  • prace administracyjne związane z obiegiem dokumentów w tym archiwizacją
  • przygotowywanie na potrzeby wewnętrzne raportów, statystyk i zestawień z zakresu kadrowo – płacowego

Wymagania;

  • doświadczenie w dziale księgowo-kadrowym
  • dobrze rozwinięte kompetencje komunikacyjne i interpersonalne
  • znajomość pakietu Microsoft Office
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju w renomowanej firmie w branży PV w Polsce
  • pracę przy ciekawych projektach inwestycyjnych w profesjonalnym, energicznym zespole

Ogłoszenie archiwalne