Oferta pracy

Specjalista ds. księgowo - kadrowych

DL Invest Group PM S.A.O firmie

  • Wrocławska 54, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

DL Invest Group PM S.A.

Wrocławska 54

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa pracowników pod kątem dokumentacji kadrowej

  • naliczanie wynagrodzeń, premii, sporządzanie list płac pracowników oraz rozliczeń dla umów cywilno-prawnych oraz umów o współpracę

  • prowadzenie ewidencji urlopów, czasu pracy, absencji, zwolnień lekarskich; naliczanie zasiłków

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi, sporządzanie stosownych dokumentacji do ZUS, GUS, US, PPK, PFRON, etc.

  • kontakt z pracownikami w zakresie kadr i płac, wyjaśnianie niejasności, pomoc w rozwiązywaniu problemów

  • księgowanie dokumentów księgowych

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych (pełna księgowość)

  • sporządzanie raportów na potrzeby Zarządu

  • sporządzanie deklaracji podatkowych oraz raportów na potrzeby wewnętrzne oraz zewnętrzne

Nasze wymagania

  • min. 3 -letnie doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku

  • znajomość programów i przepisów kadrowo-płacowych, księgowych

  • znajomość obsługi systemu SYMFONIA

  • odpowiedzialność za powierzone zadania oraz pełnioną funkcję

  • dobra organizacja pracy

  • dokładność, sumienność, terminowość, samodzielność

  • sprawna obsługa Excela mile widziana

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktury grupy

  • dodatkowe benefity pozapłacowe

  • wszelkie niezbędne narzędzia pracy

  • współpracę przy ciekawych projektach (handel, logistyka, biura)

  • stabilną i długoterminową współpracę, głównie na terenie Śląska przy realizacji projektów własnych Grupy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

DL Invest Group od ponad 10 lat realizuje inwestycje na rynku nieruchomości komercyjnych, zarządzając portfelem nieruchomości o wielkości 2 000 000 m2, w skład których wchodzą:

• centra logistyczne

• kompleksy biurowo-usługowe typu mixed-use

• obiekty handlowe

Przyjęta strategia pozwala nam na dynamiczny, ale jednocześnie stabilny rozwój. Nie byłby on jednak możliwy, gdyby nie grono wykwalifikowanych Pracowników, którzy są najcenniejszym kapitałem naszej firmy.

Przewiń do profilu firmy