Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. księgowo-kadrowych

"RAPA" S. Międlar, W. i I. Szymańscy sp. j.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola formalno – rachunkowa dokumentów

  • Księgowanie i dekretacja: faktur sprzedażowych polskich i zagranicznych, faktur zakupowych zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz wewnętrznymi zasadami firmy, raportów kasowych, wyciągów bankowych

  • Księgowanie dokumentów magazynowych

  • Sprawdzanie sald i uzgadnianie rozrachunków

  • Wsparcie przy sporządzaniu list płac i dokumentacji kadrowo-płacowej

Nasze wymagania

  • Minimum dwuletniego doświadczenia w dziale księgowym

  • Praktycznej znajomości przepisów podatkowych i ustawy o VAT

  • Znajomości zasad rachunkowości (pełna księgowość)

  • Dokładności, terminowości, sumienności i organizacji pracy własnej

  • Znajomość tematyki wynagrodzeń oraz obsługi programu RAKS i PŁATNIK, będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz stałego podnoszenia własnych kwalifikacji (finansowanie szkoleń)

  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego już w okresie próbnym

  • Niezbędne narzędzia do pracy.

  • Pracę w miłej atmosferze od poniedziałku do piątku w godz. 7:45 – 15:45

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

Chłodnictwem zainspirował nas nasz tata. Opowiadał zawsze z pasją o swoim zawodzie.

Czuł dużą odpowiedzialność tworząc swoją pierwszą ladę chłodniczą, ponieważ chciał,

by była ona wykonana z jak najlepszych produktów i służyła długie lata.

W swoim fachu zawsze podkreślał nam, że w biznesie, w relacjach z pracownikami i klientami, najważniejsze są: szczerość, otwartość i szacunek do drugiego człowieka.

Swoją mądrością, wzbudził w nas ciekawość świata, zainspirował do działania i dalszego rozwoju.

Dzisiaj, po już prawie 25 latach, my i nasz kilkudziesięcioosobowy zespół tworzymy dla naszych klientów produkty, w oparciu o nasze wartości.

Czym się zajmujemy?

Projektujemy, prototypujemy i produkujemy urządzenia dla branży spożywczej, gastronomii, cukierni, piekarni, medycyny, kwiaciarni i wielu innych.

Przewiń do profilu firmy