Oferta pracy

Specjalista ds. księgowo - kadrowych

Grupa Inter Cars

  • Marki

    Marki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego

  • Monitorowanie rozliczeń kontrahentów Spółki

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowej pracowników

  • Sporządzanie dokumentów pracowników związanych z zawieraniem, trwaniem, rozwiązywaniem stosunku pracy oraz dokumentów dotyczących umów cywilno-prawnych

  • Monitorowanie ważności badań lekarskich i szkoleń obowiązkowych, wystawianie skierowań

  • Rozliczanie umów cywilno-prawnych

  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy i stosowanie ich w praktyce

Nasze wymagania

  • Minimum rok doświadczenia w pracy w dziale kadr, na stanowisku związanym z obsługą kadrowo - płacową pracowników

  • Praktyczna znajomość prawa pracy oraz przepisów ubezpieczeń społecznych

  • Terminowe, dokładne i odpowiedzialne realizowanie zadań

  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej

Mile widziane

  • Umiejętność naliczania wynagrodzeń oraz sporządzania list płac

  • Umiejętność sporządzania deklaracji ZUS , US, PFRON

  • Znajomość programu COMARCH OPTIMA

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Ciekawą pracę w dynamicznym środowisku i w przyjaznej atmosferze

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Czy wiedziałeś, że Inter Cars S.A. jest liderem w dystrybucji części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych w Europie Środkowo Wschodniej?

Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat?

Wejdź na www.intercars.eu

Przewiń do profilu firmy