Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
RAPID sp. z o.o.

Specjalista ds. księgowo-kadrowych

RAPID sp. z o.o.O firmie

  • Olkusz

    Olkusz, małopolskie
  • Ważna jeszcze 6 dni
    do: 22 maj 2021
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja dokumentów księgowych oraz zapisów księgowych, dokumenty magazynowe MM, RW

  • wprowadzanie dokumentów zakupowych oraz emitowanie przelewów w ramach systemu SIMPLE.ERP

  • księgowanie operacji gospodarczych,

  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów księgowych w firmie,

  • wyjaśnianie rozbieżności księgowych z kontrahentami,

  • rozliczenia wyciągów bankowych i raportów kasowych,

  • obsługa kadrowa (kompletowanie dokumentów pracowniczych, zgłoszenia i wyrejestrowania pracowników),

  • współpraca w zakresie wdrożenia rozszerzania funkcjonalności programu,

Nasze wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie kierunkowe,

  • minimalne 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • znajomość przepisów podatkowych w szczególności VAT i ustawy o rachunkowości,

  • bardzo dobra obsługa pakietu MS Office,

  • mile widziane będzie doświadczenie w firmach z branży budowlanej,

  • umiejętności analityczne i dobra organizacja pracy,

  • samodzielność, odpowiedzialność i terminowość.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • możliwość rozwoju kompetencji,

  • pracę w przyjemnej atmosferze

Tak się u nas pracuje