Ta oferta pracy jest nieaktualna od 315 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. księgowo-kadrowych

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-08-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zajmujemy się kompleksowym wykonawstwem izolacji technicznych dla przemysłu. Świadczymy usługi w energetyce i petrochemii. Mamy również znaczący wkład w izolacje
    w przemyśle morskim.

    Obecnie poszukujemy współpracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • Dobra organizacja pracy, dokładność i zaangażowanie w wykonywana pracę
    • Znajomość zagadnień z zakresu kadr i płac (kraj, zagranica)
    • Mile widziana znajomość oprogramowania WF-Fakir, WF-Gang, WF-Mag
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego

    Obowiązki/zadania:

    • Prowadzenie ksiąg rachunkowych spółek, ewidencja księgowa faktur i innych dokumentów księgowych w programie WF-Fakir (PLN, waluty)
    • Przygotowywanie i rozliczanie delegacji zagranicznych
    • Rozliczanie pracowników pod kątem wydatkowanych zaliczek
    • Wystawianie faktur
    • Rozliczanie podwykonawców firmy
    • Sporządzanie zestawień księgowych/ kadrowych
    • Kontakty z międzynarodowymi filiami firmy

    Oferujemy:

    • Praca w stabilnej firmie
    • Pracę w profesjonalnym i młodym zespole
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem wraz z listem motywacyjnym klikając przycisk Aplikuj pod ogłoszeniem.

    Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    W aplikacji prosimy o zawarcie poniższej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883)”.