Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Księgowo - Personalnych

Sirocco Polska Sp. z o.oO firmie

  • Korczoka 5, Zabrze
    Zabrze, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Sirocco Polska Sp. z o.o

Korczoka 5

Zabrze

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie i prowadzenie dokumentacji pracowników oraz zleceniobiorców

  • rozliczanie wynagrodzeń i świadczeń

  • sporządzanie deklaracji PIT, PFRON, ZUS, GUS

  • prowadzenie ZFŚS

  • rozliczanie podróży służbowych

  • współpraca z instytucjami podatkowymi i ubezpieczeniowymi

  • sporządzanie planu szkoleń oraz nadzór nad jego realizacją

  • przygotowywanie raportów oraz zestawień płacowych

  • uzgadnianie rozrachunków z pracownikami, rozrachunków publiczno – prawnych

  • prowadzenie kasy gotówkowej, sporządzanie dokumentacji kasowej,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie na podobnym stanowisku – min 2 lata

  • praktyczna znajomość z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych

  • dobra organizacja pracy, skrupulatność

  • umiejętność pracy w zespole

  • wysoka kultura osobista

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office (MS Excel)

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • mile widziana znajomość programu Symfonia

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki

  • pakiet socjalny

  • 3/4 etatu