Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Księgowości AP/AR/GL

Arche Consulting Sp z o.o.

  • Olkusz

    Olkusz, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań związanych z pracą w obszarze AP, AR lub GL

  • Monitorowanie zmian przepisów z zakresu rachunkowości i podatków

  • Przygotowywanie danych do raportów okresowych oraz sprawozdań finansowych

  • Przeprowadzanie niezbędnych czynności związanych z procesem zamknięcia miesiąca

  • Aktualizacja informacji finansowych w bazie danych, aby zapewnić dokładne i szczegółowe dane

  • Udział w globalnych projektach w celu udoskonalenia i poprawy procesów w projektach księgowych

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w obszarze finansów i księgowości w dziale AP, AR lub GL

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (mile widziana znajomość innych j. obcych)

  • Wyższe wykształcenie (mile widziane o profilu finanse i rachunkowość lub pokrewne)

  • Znajomość pakietu MS Office oraz dowolnego oprogramowania ERP

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne oraz umiejętność rozwiązaywania problemów

  • Umiejętność pracy w zespole

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w międzynarodowym środowisku, dzięki której rozwiniesz swoje zdolności językowe

  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym

  • Profesjonalne wsparcie na etapie wdrożeniowym

  • Możliwość rozwoju wewnętrznego w strukturach firmy w oparciu o rozbudowaną ścieżkę kariery

  • Szeroki wachlarz benefitów - karta multisport, prywatna opieka medyczna, platforma MyBenefit, dofinansowanie do kursów językowych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników