Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. księgowości AP/AR z j. niemieckim

Arche Consulting Sp z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zadań związanych z pracą w obszarze AP/AR,

  • udział w procesie zamknięcia miesiąca,

  • przygotowywanie raportów końcowych,

  • weryfikacja dokumentów księgowych oraz wprowadzenie ich do systemu,

  • wsparcie w sporządzaniu sprawozdań finansowych,

  • księgowanie faktur zgodnie z obowiązującymi procedurami,

  • utrzymywanie kontaktu z dostawcami w celu wyjaśniania niezgodności faktur,

  • przygotowanie odpowiednich dokumentów na potrzeby audytu,

  • usprawnianie istniejących procesów we współpracy z zespołem.

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie w pracy w obszarze księgowości w wewnętrznych działach księgowych lub w środowisku SSC/BPO,

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki – rachunkowość, finanse, ekonomia,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1oraz języka niemieckiego na poziomie min. B2,

  • zdolności analityczne,

  • dodatkowym atutem będzie praktyczna znajomość MS Excel oraz SAP.

Pracodawca oferuje

  • możliwość poznania nowoczesnych procesów związanych z księgowością w dobrze rozwijającej się firmie,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość pracy hybrydowej,

  • praca w międzynarodowym środowisku,

  • atrakcyjne świadczenia socjalne do wyboru (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie),

  • wdrożenie na samym początku pracy oraz szkolenia wewnętrzne,

  • rekrutacje wewnętrzne.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Chcemy łączyć Firmy i Kandydatów, pomagać w znalezieniu talentów dopasowanych do wartości i celów naszych partnerów. Wiemy, że każdy charakteryzuje się czymś wyjątkowym. Chcemy to poznać, aby lepiej i szybciej osiągać pełne dopasowanie.

Wierzymy, że najważniejszą wartością jest człowiek, a inwestycja w dobór Pracowników to inwestycja w rozwój firmy. Odpowiedni Pracownik pasuje do firmy nie tylko posiadanymi kompetencjami, ale również osobowością i wyznawanymi wartościami.

Budujemy profesjonalny, ale również przyjazny i otwarty na indywidualności wizerunek. Chcemy sprawić, by każdy Kandydat i Klient mógł poczuć się częścią naszej społeczności. Działamy na zasadzie współpracy, dajemy poczucie komfortu i zaufania, przedstawiając Pracodawcom dopasowanych Kandydatów.

Dzięki zaangażowaniu możemy lepiej zaopiekować się Kandydatami oraz Klientami. Budujemy z nimi trwałe relacje wspierając ich przez cały proces rekrutacji. Możesz być pewien, że przy naszej pomocy znajdziesz odpowiedniego Pracodawcę.

Podążając za nasza naczelną dewizą - „Daj się poznać” - gwarantujemy nie tylko przyspieszony proces, ale przede wszystkim lepsze dopasowanie.

Przewiń do profilu firmy