Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Księgowości AP Z j. niemieckim

Volkswagen Group Services sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za procesy księgowe w dziale zobowiązań (Accounts Payable),
  • Weryfikacja i księgowanie dokumentów,
  • Prowadzenie kont AP,
  • Opracowywanie zapytań przychodzących od dostawców,
  • Przygotowywanie raportów i zestawień księgowych,
  • Kontakt mailowy i telefoniczny z dostawcami w języku niemieckim,
  • Kontakt z działami wewnątrz firmy.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2),
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1),
  • Doświadczenie w księgowości (min. 2 lata), preferowane w dziale zobowiązań (SSC),
  • Znajomość SAP będzie atutem,
  • Pakiet MS Office (Excel min. średniozaawansowany),
  • Wykształcenie wyższe, preferowane w finansach lub księgowości,
  • Dokładność, koncentracja na szczegółach, umiejętność dotrzymywania terminów oraz pracy
  • pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność wyznaczania priorytetów i dobrej organizacji pracy,
  • Proaktywna postawa, umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Orientacja na klienta.

To oferujemy

  • Możliwości rozwoju w międzynarodowej organizacji,
  • Szeroki pakiet benefitów,
  • Umowę o pracę z 3-miesięcznym okresem próbnym, potem umowa na czas nieokreślony,
  • 100% praca zdalna.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku

Volkswagen Group Services sp. z o.o.

Volkswagen Group Services sp. z o.o. powstało w kwietniu 2016 roku w Poznaniu jako AutoVision Polska, centrum kompetencji z obszaru księgowości (Competence Centre Accounting) . W grudniu 2017 roku organizacja rozpoczęła działalność pod nową nazwą nawiązującą bezpośrednio do tradycji marki. Z główną siedzibą zlokalizowaną w centrum Poznania Volkswagen Group Services skupia się na usługach księgowych dla innych europejskich spółek Volkswagen w ramach trzech obszarów: Księgi Głównej, Należności i Zobowiązań. Z powodzeniem rozwija wachlarz świadczonych usług dodając do niego nowe obszary działalności.

W 2021 roku rozpoczął się nowy etap działalności Volkswagen Group Services. W sercu Torunia otworzyliśmy nowy oddział skupiający się na nowych gałęziach biznesu.

Specjalista ds. Księgowości AP Z j. niemieckim, mazowieckie