Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Księgowości AP z językiem niemieckim

Volkswagen Group Services sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie
    kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za procesy księgowe w dziale zobowiązań (Accounts Payable),
  • księgowanie faktur od kontrahentów,
  • księgowanie zaliczek,
  • uzgadnianie sald z dostawcami,
  • przygotowywanie raportów i zestawień księgowych,
  • kontakt telefoniczny i mailowy z dostawcami oraz lokalnymi działami (księgowym, fachowym) w Niemczech.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane w finansach, księgowości,
  • wymagane doświadczenie w księgowości, w tym doświadczenie w SSC minimum 2 lata,
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min.B2) – warunek konieczny,
  • znajomość języka angielskiego – mile widziana,
  • dobra znajomość SAP – warunek konieczny,
  • dobra znajomość Excel to mocny atut,
  • orientacja na klienta,
  • dokładność, koncentracja na szczegółach oraz umiejętność dotrzymywania terminów,
  • proaktywna postawa.

To oferujemy

  • możliwości rozwoju w międzynarodowej organizacji,
  • kultura organizacyjna oparta na szacunku i zaufaniu,
  • szeroki i elastyczny pakiet benefitów,
  • zdobycie doświadczenia w firmie o wysokich standardach pracy i inspirującym środowisku pracy,
  • możliwość pracy w 100% zdalnej.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne

Volkswagen Group Services sp. z o.o.

Volkswagen Group Services sp. z o.o. powstało w kwietniu 2016 roku w Poznaniu jako AutoVision Polska, centrum kompetencji z obszaru księgowości (Competence Centre Accounting) . W grudniu 2017 roku organizacja rozpoczęła działalność pod nową nazwą nawiązującą bezpośrednio do tradycji marki. Z główną siedzibą zlokalizowaną w centrum Poznania Volkswagen Group Services skupia się na usługach księgowych dla innych europejskich spółek Volkswagen w ramach trzech obszarów: Księgi Głównej, Należności i Zobowiązań. Dodatkowo z powodzeniem rozwija obszary pozaksięgowe, takie jak: Commercial Services, Business Operation Services (Consulting, Data Engineering, Procurment & Business Services) oraz Engineering.

Specjalista ds. Księgowości AP z językiem niemieckim, kujawsko-pomorskie