Oferta pracy

Specjalista ds. księgowości

Lincoln Electric Bester Sp. z o.o.O firmie

Lincoln Electric Bester Sp. z o.o.

Jana III Sobieskiego 19A

Bielawa

Lincoln Electric jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji urządzeń oraz materiałów dodatkowych do spawania łukiem elektrycznym zrobotyzowanych systemów spawalniczych, plazmowych urządzeń tnących i osprzętu gazowego. Zlokalizowana w Cleveland, Ohio, firma Lincoln Electric posiada zakłady produkcyjne w 21 krajach świata oraz sieć dystrybutorów i biur sprzedaży w ponad 160 krajach. Lincoln Electric zatrudnia prawie 9000 pracowników.W Polsce znajduje się Lincoln Electric Bester Sp. z o.o w Bielawie, Harris Calorific International Sp.z o.o w Dzierżoniowie

Więcej informacji na stronach: www.lincolnelectric.pl

Obowiązki:

  • Przygotowywanie i weryfikacja transakcji należnych;
  • Kontrola przepływu transakcji;
  • Księgowanie transakcji;
  • Zapewnienie przestrzegania procedur weryfikacji transakcji;
  • Pomoc przy księgowym zamykaniu miesiąca;
  • Udzielanie odpowiedzi na zapytania dostawców;
  • Ścisła współpraca z działami finansowymi w innych lokalizacjach LE.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe w zakresie finansów lub rachunkowości;
  • Co najmniej rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość innego języka europejskiego będzie plusem;
  • Znajomość zagadnień związanych z zobowiązaniami;
  • Znajomość ogólnych procedur księgowych;
  • Znajomość programów księgowych;
  • Umiejętność organizowania pracy i ustalania priorytetów przydzielonych zadań;
  • Zwracanie uwagi na szczegóły i dokładność;
  • Umiejętności komunikacyjne;
  • Umiejętność pracy indywidualnej oraz jako członek zespołu.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjne warunki pracy i płacy;
  • Ambitne wyzwania i możliwość rozwoju.
More information about Lincoln Electric at www.lincolnelectriceurope.com

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy