Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Księgowości

Adler Polska Sp. z o.o.O firmie

Adler Polska Sp. z o.o.

Konwojowa 10

Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

  • kontrola i sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym,

  • dekretacja i wprowadzanie dokumentów do systemu ERP,

  • księgowanie wyciągów bankowych,

  • zarządzanie płatnościami,

  • uzgadnianie sald z kontrahentami,

  • współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenia kierunkowego (finanse, rachunkowość),

  • dobrej znajomość zasad księgowych i przepisów podatkowych,

  • dobrej znajomość języka angielskiego,

  • praktycznej znajomości pakietu MS Office,

  • dokładności, cierpliwości i zaangażowania,

  • umiejętności pracy w zespole.

To oferujemy

  • interesującą pracę w stabilnej i wielozakładowej firmie produkcyjnej,

  • możliwość praktycznego rozwoju swoich umiejętności,

  • wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Adler Pelzer Group jest światowym liderem w projektowaniu, inżynierii, produkcji komponentów systemów akustycznych i termicznych dla sektora motoryzacyjnego.

Zatrudniamy około 11 000 osób w naszych 84 fabrykach na całym świecie.

W związku z dynamicznym rozwojem dla naszego zakładu w Bielsku-Białej poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalisty ds. Księgowości

Przewiń do profilu firmy