Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Księgowości

Natura Sp. z o.o.O firmie

  • Błonie, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Drogerie natura to dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów drogeryjno-kosmetycznych.
Pierwszy sklep otworzyliśmy w 1997 roku, dziś mamy ponad 260 sklepów.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Zakres zadań:

  • Kontrola prawidłowości i zgodności dokumentów księgowych pod względem formalnym,  merytorycznym i rachunkowym;
  • Księgowanie faktur zakupu towarów;
  • Wystawianie i ewidencja faktur sprzedaży;
  • Bieżąca analiza rozrachunków z dostawcami;
  • Komunikacja z dostawcami w zakresie uzgadniania i potwierdzania stanu rozrachunków;
  • Współpraca z innymi działami spółki w celu pozyskania danych dla prawidłowej ewidencji rozliczeń;
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca (księgowania, raporty, uzgodnienia).

Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie o kierunku finanse i rachunkowość, ekonomiczne lub pokrewne;
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel;
  • Znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych;
  • Umiejętność planowania i bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Sumienność, dokładność oraz odpowiedzialność;
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

Administratorem danych osobowych osób zgłaszających udział w prowadzonym przez Administratora procesie rekrutacyjnym jest Natura Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Pojezierskiej nr 90A, 91 – 341 Łódź, NIP 527-001-44-28, REGON 010416589

Ogłoszenie archiwalne