Oferta pracy

Księgowa/Księgowy - Specjalista ds. księgowości

POLMASS S.A.O firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 1 dzień temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Polmass S.A., wiodący producent preparatów mlekozastępczych i dodatków mineralno-witaminowych dla zwierząt gospodarskich, poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Księgowa/Księgowy/Specjalista ds. księgowości
Lokalizacja: woj. kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska:

W zależności od posiadanych kompetencji i uprawnień samodzielnie lub pod nadzorem (całość lub część wymagań):

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów zakupu i sprzedaży/wyciągów bankowych- w systemie finansowym Simple ERP;
  • Weryfikacja dokumentów od względem formalno-rachunkowym i podatkowym;
  • Prowadzenie i uzgadnianie rejestrów VAT w zakresie księgowanych dokumentów;
  • Uzgadnianie sald z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi;
  • Kompletowanie dokumentów dla WDT i eksportu;
  • Prowadzenie rozrachunków z pracownikami;
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych, WNiP oraz środków trwałych w budowie;
  • Obsługa systemu Płatnik;
  • Obsługa dokumentów w obiegu elektronicznym;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne;
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Wiedza z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego;
  • Praktyczna umiejętność obsługi oprogramowania finansowo-księgowego- mile widziana znajomość Simple ERP;
  • Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, odpowiedzialność, dokładność;
  • Praktyczna umiejętność posługiwania się pakietami MS Office, w szczególności arkusza Excel;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie;
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia szerokich doświadczeń;
  • Przyjazną i partnerską atmosferę;
  • Ubezpieczenie medyczne LuxMed;

Zapraszamy do złożenia aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy