Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Księgowości

Górażdże Cement S.A.

Cementowa 1

Chorula (pow. krapkowicki)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych wg Ustawy o Rachunkowości oraz zgodnie ze standardami Grupy i Polską Klasyfikacją Środków Trwałych;

  • Księgowanie kosztów inwestycji i rozliczanie inwestycji na środki trwałe;

  • Księgowanie delegacji;

  • Rozliczanie księgi środków trwałych i wyposażenia;

  • Księgowanie inwentaryzacji środków trwałych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: ekonomia/finanse/rachunkowość;

  • Znajomość pakietu MS Office a w szczególności Excel;

  • Znajomość przepisów podatkowych i rachunkowych;

  • Umiejętne posługiwanie się KŚT przy klasyfikacji środków trwałych;

  • Mile widziana znajomość systemu SAP;

  • Znajomość podatkowego rozliczania inwestycji i księgowanie kosztów;

  • Wymagane 1-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport i wiele innych);

  • Bogaty pakiet szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych;

  • Umowa na zastępstwo 2 lata.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

O firmie

Grupa Górażdże to dynamiczne i nowocześnie zarządzane firmy, które umiejętnie łączą rozwój rynkowy i technologiczny z troską o ochronę środowiska i społeczną odpowiedzialnością. Korzystając z doświadczeń, wiedzy i kapitału międzynarodowego HeidelbergCement, spółki Grupy Górażdże stosują międzynarodowe, uznane standardy produkcji i zarządzania, dostarczając na polski rynek materiały budowlane najwyższej jakości.

Jesteśmy liderem w produkcji i sprzedaży cementu w Polsce- Górażdże Cement S.A., betonu -Górażdże Beton Sp. z o.o. oraz kruszyw Górażdże Kruszywa Sp. z o.o.