Ta oferta pracy jest nieaktualna od 35 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Księgowości

  • Chorzów, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BetaMed S.A. to dynamicznie rozwijająca się organizacja o wieloletniej tradycji i doświadczeniu. Jesteśmy krajowym liderem usług pielęgniarskich świadczonych w domu pacjenta. Specjalizujemy się w opiece długoterminowej oraz w innych usługach
    dla pacjentów w ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Świadczymy usługi pielęgniarskie w ponad 90 oddziałach na terenie 11 województw. Na bazie doświadczeń w opiece domowej, powstała nasza pierwsza placówka stacjonarna BetaMed Medical Active Care w Chorzowie, gdzie w komfortowych warunkach świadczymy kompleksowe usługi medyczne.

    Dołącz do naszego zespołu na stanowisku:
    Miejsce pracy: Chorzów

    Zakres obowiązków:

    • kompleksowe prowadzenie ksiąg rachunkowych,
    • kompleksowe prowadzenie dokumentacji i rozliczeń podatkowych,
    • kontrola i sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym,
    • prowadzenie ewidencji środków trwałych,
    • księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
    • inwentaryzacja i kontrola gospodarki magazynowej,
    • udział w przygotowywaniu sprawozdań finansowych (rachunek zysków i strat, bilans, rachunek przepływów pieniężnych) oraz innych zestawień związanych z raportowaniem miesięcznym i rocznym,
    • udział w działaniach związanych z zamknięciem miesiąca - sporządzanie deklaracji i prowadzenie dokumentacji podatkowej,
    • bieżąca komunikacja i współpraca z innymi działami firmy,
    • raportowanie na potrzeby Zarządu,
    • prowadzenie korespondencji w zakresie powierzonych spraw,
    • inne powierzone prace w zakresie posiadanych kompetencji.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe związane z obszarem nauk ekonomicznych (finanse, rachunkowość, ekonomia etc.),
    • doświadczenie zawodowe w samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości,
    • wiedza w zakresie przepisów i wymogów dotyczących podatku VAT i CIT,
    • praktyczna umiejętność obsługi programów CDN Optima i MS Excel,
    • inicjatywa oraz rozwinięte umiejętności analityczne oraz komunikacyjne,
    • dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu,
    • dyspozycyjność i zaangażowanie.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej firmie,
    • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków,
    • samodzielność w realizacji zadań.

    CV prosimy przesłać za pośrednictwem przycisku APLIKUJ.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji przez BetaMed S.A z siedzibą w Katowicach ul. Mikołowska 100A/802. Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2016 r. poz. 922), przysługuje mi prawo do wglądu, aktualizowania i poprawiania swoich danych, a także prawo do złożenia sprzeciwu wobec ich dalszego przetwarzania.”

    bottom