Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. księgowości

LSJ HR GROUP

  • Dołuje (pow. policki)

    Dołuje (pow. policki), zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rekrutujemy dla

Posiadasz doświadczenie jako Specjalista ds. księgowości, lubisz pracę wśród liczb i masz analityczny umysł? Jesteś na etapie poszukiwania nowych ścieżek rozwoju?

To bardzo dobrze się składa! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Pracując dla naszego klienta- lidera w zakresie obróbki metalu, produkcji oraz regeneracji części wykorzystywanych w wielu branżach przemysłowych, poszukujemy osoby do zasilenia działu księgowego, ze względu na dynamiczny rozwój firmy.

Firma posiada własne, budowane przez 50 lat KNOW-HOW. Wprowadzane rozwiązania w aspekcie ciągłego doskonalenia wyrobów sprawiają, że produkty firmy są niezawodne, nowoczesne i wykazują się maksymalną trwałością.

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja dokumentów księgowych

  • Księgowanie faktur zagranicznych i krajowych (sprzedaż, zakup i koszty)

  • Rozliczanie międzyokresowe kosztów

  • Kontrola, analiza i uzgadnianie kont z kontrahentami

  • Wycena bilansowa należności i zobowiązań

  • Bieżąca współpraca z Głównym Księgowym

  • Windykacja należności, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie kierunkowe (Finanse i Rachunkowość, Ekonomia)

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku księgowego

  • Znajomość przepisów księgowych, zasad rachunkowości oraz zagadnień podatkowych

  • Biegłą znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office

  • Umiejętność samodzielnego i analitycznego myślenia

  • Oraz jesteś osobą rzetelną, systematyczną, sumienną oraz zorganizowaną

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień kontrolingu finansowego

Pracodawca oferuje

  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę jednozmianową w godzinach 8-16

  • Pełne wdrożenie stanowiskowe

  • Pracę w dynamicznym i rozwojowym środowisku

Brzmi ciekawie? Zostaw nam swoje CV!

  • Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

  • Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 13331.

Nasza firma istnieje na rynku już niemal 20 lat. W tym czasie staliśmy się jedną z najprężniej działających Agencji Pracy Tymczasowych w Zachodniopomorskiem. Tylko w ciągu ubiegłego roku zatrudniliśmy kilka tysięcy pracowników tymczasowych. Jeśli więc chcesz się stać częścią naszej firmy, która cieszy się bardzo dobrą opinią na rynku, której wartościami jest skuteczność, przejrzystość w działaniach, a także najwyższa jakość świadczonych usług. Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy