Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. księgowości dział AP, AR, GL z językiem angielskim

Moltton

  • Olkusz

    Olkusz, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • praca związana z księgowością w dziale: AP(zobowiązań), należności (AR) lub GL,

  • analizowanie i weryfikowanie faktur zakupowych lub sprzedażowych,

  • wykrywanie wszelkich rozbieżności, monitorowanie faktur,

  • reagowanie, podejmowanie działań w zakresie zaległych należności,

  • przygotowywanie, wykonywanie i monitorowanie płatności bankowych,

  • tworzenie cyklicznych raportów dotyczących faktur oraz płatności,

  • generowanie danych niezbędnych do zamknięcia miesiąca,

  • raportowanie danych księgowych.

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, rachunkowość itp),

  • 2 letnie doświadczenie w obszarze księgowości (biuro rachunkowe, SSC/BPO - będzie dodatkowym atutem),

  • znajomość j. angielskiego - min. B1

  • podstawowa znajomość przepisów podatkowych i rachunkowych,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w tym Excela,

  • znajomość programu klasy ERP - mile widziany SAP,

  • rzetelność, umiejętność pracy w zespole i komunikatywnoś

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w międzynarodowym środowisku,

  • możliwość pracy w systemie hybrydowym,

  • szkolenia wdrożeniowe,

  • szeroki pakiet benefitów

Moltton

MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuję się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branż: Technicznej, Produkcyjnej, IT, Logistycznej, Finansowej, Usługowej w szerokim zakresie stanowisk w Polsce i za granicą. Zaufało nam już ponad 450 międzynarodowych klientów, dla których zrealizowaliśmy ponad 5000 rekrutacji. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych wyspecjalizowanych w branżach Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Nr. KRAZ 7145

Przewiń do profilu firmy