Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Księgowości Dział Rozliczanie Klientów i Windykacja

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Warszawa
    top

    Dołącz do innogy!

    Należymy do czołówki największych firm energetycznych w Europie.
    innogy to kreatywne i elastyczne podejście do potrzeb energetyczne w firmach i domach.
    Jesteś gotowy na zmiany i szukasz pracy w zaufanym, skutecznym i pełnym pasji zespole?
    Nie mogłeś trafić lepiej. Poznaj nas!
    Globalnie zatrudniamy około 66 tys.
    pracowników

    W Polsce innogy
    to około 1500
    pracowników

    Zatrudniamy
    w blisko 20 działach
    firmy

    Poznaj zadania, jakie mamy dla Ciebie!

    • Księgowanie transakcji bankowych oraz uzgadnianie rachunków bankowych
    • Uzgadnianie sald na kontach Klientów
    • Obsługa Klienta w obszarze finansowo-księgowym (kancelaria elektroniczna)
    • Weryfikacja i dekretacja  dokumentów księgowych
    • Udział w przygotowywaniu miesięcznych / kwartalnych / rocznych sprawozdań
    • Uzgadnianie zapisów na kontach księgowych
    • Wsparcie przy sporządzaniu analiz
    • Aktywna współpraca z innymi działami

    Kogo szukamy?

    • Wykształcenie kierunkowe  (finanse, rachunkowość, ekonomia)
    • Dwuletnie doświadczenie w obszarze rachunkowości lub finansów
    • Znajomość środowiska SAP ISU – warunek konieczny
    • Znajomość środowiska MS Office (szczególnie Excel)
    • Znajomość zagadnień finansowo-księgowych
    • Dobra organizacja pracy, staranność i dokładność
    • Umiejętności pracy pod presją czasu
    • Zorientowanie na realizację celu
    • Zorientowanie na Klienta
    • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

    Co oferujemy Pracownikom?

    Mamy opinię odpowiedzialnego, solidnego Pracodawcy.
    Naszym Pracownikom oferujemy atrakcyjny pakiet benefitów:
    Atrakcyjne wynagrodzenie
    Opiekę
    medyczną
    Kartę
    Multisport
    Dodatkowe ubezpieczenie
    Paczki świąteczne
    dla dzieci
    Dofinansowanie
    do wypoczynku
    Zainteresowany? Aplikuj już teraz!

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez innogy Polska Spółka Akcyjna zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

    bottom