Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. księgowości – ewidencja środków trwałych

Warszawski Uniwersytet MedycznyO firmie

Warszawski Uniwersytet Medyczny

Żwirki i Wigury 63

Ochota

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie ewidencji księgowej majątku trwałego, zgodnie z ustawą o rachunkowości i ustawą o podatku dochodowym od osób prawnych;
  • dekretowanie dokumentów kosztowych i inwestycyjnych, związanych z zakupami inwestycyjnymi;
  • sporządzanie sprawozdań z zakresu środków trwałych , w szczególności z ruchu środków trwałych F-03;
  • analiza amortyzacji środków trwałych z uwzględnieniem przepisów prawa podatkowego i bilansowego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne o specjalności rachunkowość i finanse oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku co najmniej 3 letnie;
  • praktyczna znajomość prowadzenia ewidencji księgowej majątku trwałego, zgodnie z ustawą o rachunkowości i ustawą o podatku dochodowym od osób prawnych;
  • samodzielność i inicjatywa w realizacji powierzonych zadań;
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność i asertywność.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego;
  • znajomość programu ERP Simple;
  • doświadczenie w pracy w szkołach wyższych.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę na prestiżowej warszawskiej uczelni medycznej;
  • elastyczny czas pracy;
  • bogaty pakiet benefitów m.in. dofinansowanie do wakacji oraz zajęć sportowo-rekreacyjnych;
  • systemy premiowe i trzynastą pensję;
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • bony towarowe
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • trzynasta pensja
  • premie motywacyjne

CV prosimy składać do 24.06.2022r.

Prosimy o zapoznanie się z zasadami rekrutacji, które są udostępnione na stronie internetowej: https://www.wum.edu.pl/sites/www.wum.edu.pl/files/informacje/inne/polityka_rekrutacji_pracownikow_wum.pdf

Kandydat składający ofertę, akceptuje warunki rekrutacji określone w w/wym. regulaminie.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami, a nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Warszawski Uniwersytet Medyczny to jedna z największych uczelni medycznych w Polsce i prężny ośrodek badawczy.

Bazę badawczo-dydaktyczną WUM stanowią największe warszawskie szpitale. Uczelnia konsekwentnie stawia na rozwój własnej infrastruktury, czego potwierdzeniem są sztandarowe obiekty powstałe w ostatnich latach - Szpital Pediatryczny i Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne oraz Uniwersyteckie Centrum Stomatologii.

Aktualne oferty pracodawcy
Nr ref. AFK1/29/2022

Specjalista ds. księgowości – ewidencja środków trwałych, Żwirki i Wigury 63, Ochota, Warszawa