Oferta pracy

Specjalista ds. Księgowości Funduszy Inwestycyjnych

ProService Finteco Sp. z o.o.O firmie

  • Postępu 18B, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ProService Finteco Sp. z o.o.

Postępu 18B

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wycena aktywów funduszy inwestycyjnych,

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych funduszy inwestycyjnych,

  • współpraca z towarzystwem i bankiem depozytariuszem,

  • współpraca z audytorami,

  • udział w projektach optymalizacyjnych,

  • udział przy opracowywaniu i aktualizacji procesów i procedur.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe w zakresie rachunkowości lub finansów,

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym lub dziale księgowości przy wycenie i prowadzeniu ksiąg rachunkowych funduszy inwestycyjnych,

  • znajomość zasad rachunkowości i obowiązujących przepisów w zakresie rachunkowości,

  • dobra znajomość pakietu MS Office (głównie Excel),

  • znajomość matematyki finansowej oraz wiedza na temat instrumentów finansowych i ogólnych zasad funkcjonowania rynku finansowego,

  • zamiłowanie do systematycznej pracy, samodzielność, łatwość przyswajania nowej wiedzy, otwartość na zmiany oraz odpowiedzialność,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie rozwijającej się Firmie,

  • możliwość rozwoju i awansu w ramach Firmy oraz struktury Grupy Kapitałowej,

  • bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe, Multisport, karty podarunkowe, vouchery),

  • możliwość pracy zdalnej lub w modelu hybrydowym.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

ProService Finteco jest miejscem dla tych, którzy poszukują wyzwań. Miejscem wspierającym Cię w realizowaniu pomysłów i podejmowaniu inicjatyw. Chciałbyś dołączyć do Firmy promującej kulturę współpracy, działania i poszukiwania nowych rozwiązań? Do Firmy specjalizującej się w outsourcingu profesjonalnych usług middle office oraz produktów IT wspierających procesy operacyjne TFI, banków i ubezpieczycieli? Szukamy właśnie Ciebie :)

Przewiń do profilu firmy