Oferta pracy

Specjalista ds. Księgowości Funduszy Inwestycyjnych

ProService Finteco Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Postępu 18B

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wycena oraz weryfikacja aktywów netto funduszy inwestycyjnych,

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych funduszy inwestycyjnych oraz weryfikacja ze zgodnością z przepisami prawa,

  • współpraca z towarzystwem i bankiem depozytariuszem,

  • współpraca z audytorami,

  • udział w projektach optymalizacyjnych,

  • udział przy opracowywaniu i aktualizacji procesów i procedur.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe w zakresie rachunkowości lub finansów,

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym lub dziale księgowości przy wycenie i prowadzeniu ksiąg rachunkowych funduszy inwestycyjnych,

  • znajomość zasad rachunkowości i obowiązujących przepisów w zakresie rachunkowości,

  • dobra znajomość pakietu MS Office (głównie Excel),

  • znajomość oraz wiedza na temat instrumentów finansowych i ogólnych zasad funkcjonowania rynku finansowego,

  • zamiłowanie do systematycznej pracy, samodzielność, łatwość przyswajania nowej wiedzy, otwartość na zmiany oraz odpowiedzialność.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację.

To oferujemy

  • szansę na zdobycie doświadczenia w branży finansowej,

  • stabilne zatrudnienie,

  • pracę w zespole, który chętnie dzieli się doświadczeniem,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • karty przedpłacone

  • Sekcje zainteresowań pracowników

ProService Finteco jest miejscem dla tych, którzy poszukują wyzwań. Miejscem wspierającym Cię w realizowaniu pomysłów i podejmowaniu inicjatyw. Chciałbyś dołączyć do Firmy promującej kulturę współpracy, działania i poszukiwania nowych rozwiązań? Do Firmy specjalizującej się w outsourcingu profesjonalnych usług middle office oraz produktów IT wspierających procesy operacyjne TFI, banków i ubezpieczycieli. Szukamy właśnie Ciebie :)

Przewiń do profilu firmy