Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. księgowości

TSG POLSKA sp. z o.o.O firmie

  • Narwicka 1, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 godzin temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

TSG POLSKA sp. z o.o.

Narwicka 1

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • nadzór, koordynację, weryfikację poprawności dokumentów księgowych;

  • prawidłowe sporządzanie i księgowanie dokumentów sprzedaży;

  • prawidłowe księgowanie dokumentów zakupowych;

  • analizę zapisów na kontach księgowych;

  • pomoc przy sporządzaniu okresowych analiz i raportów na potrzeby zarządcze;

  • prawidłowe i terminowe sporządzanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań GUS w ramach powierzonych obowiązków;

  • wsparcie w przygotowywaniu niezbędnej dokumentacji do potrzeb audytów, kontroli skarbowych oraz innych kontroli zewnętrznych i wewnętrznych Spółki w obszarze kompetencji;

  • przygotowywanie wewnętrznych regulacji, instrukcji i szkoleń wewnętrznych pracowników w celu zapewnienia integralności i spójności systemu księgowego i raportowania;

  • jakość i terminowość wykonywanych przez siebie prac oraz harmonogramów prac cyklicznych.

Nasze wymagania

  • wyższe ekonomiczne, minimum studia I stopnia lub uprawnienia ministerialne;

  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe w pionie finansowo-księgowym;

  • umiejętności analityczne;

  • wiedza z zakresu zarządzania finansami;

  • wiedza z zakresu prawa podatkowego, prawa pracy;

  • skrupulatność / sumienność;

  • Excel na poziomie podstawowym (w tym tabele oraz wykresy przestawne);

  • biegła obsługa komputera, programów MS Office oraz programów ERP;

  • znajomość nowoczesnych programów finansowych (BI) ;

  • prawo jazdy kat. B;

  • znajomość w stopniu zaawansowanym języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • znajomość międzynarodowych i polskich standardów rachunkowości oraz przepisów prawa podatkowego;

  • poszukiwanie informacji, studiowanie i interpretowanie przepisów z zakresu prawa pracy i finansów;

  • samokształcenie.

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • bony świąteczne

  • dofinansowanie do Multisport

Jesteśmy wiodącą firmą wspierającą inwestorów w budowie i w rozwiązaniach technologicznych dla stacji paliwowych. Wynika to z dostępu nie tylko do najnowszych technologii, ale również profesjonalnych standardów pracy. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu oraz byciu częścią międzynarodowej grupy, potrafimy sprawić, że cele naszych Klientów stają się realne, zarówno te związane z paliwami tradycyjnymi jak i elektromobilnością.

Zobacz więcej: www.tsg-solutions.com/pl

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.