Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Księgowości

GRUPA AZOTY ZAKŁADY FOSFOROWE GDAŃSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa i rozliczanie operacji gotówkowych w kasie,

  • rozliczanie delegacji służbowych i zaliczek,

  • księgowanie dokumentów kosztowych,

  • księgowanie dokumentów magazynowych,

  • księgowanie rozliczeń międzyokresowych biernych i czynnych oraz wykonywanie innych operacji księgowych,

  • dokonywanie kompensat wzajemnych rozrachunków,

  • księgowanie wyciągów bankowych,

  • tworzenie przelewów bankowych w systemie bankowym,

  • weryfikacja dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym,

  • uzgadnianie rozliczeń z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi,

  • uzgadnianie rozrachunków z pracownikami,

  • udział w zamknięciu danego okresu sprawozdawczego spółki,

  • sporządzanie sprawozdań finansowych na potrzeby zewnętrzne i wewnętrzne firmy,

  • sporządzenie rocznego bilansu oraz rachunku zysków i strat,

  • sporządzanie deklaracji (CIT, VAT, VAT-UE, WHT) oraz przygotowanie i wysyłka JPK,

  • optymalizacja i usprawnianie organizacji procesów księgowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, rachunkowość),

  • min. 3 lata doświadczenia w firmie z pełną księgowością,

  • praktyczna znajomość przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości,

  • bardzo dobra znajomość zasad i przepisów z zakresu rachunkowości oraz podatków,

  • bardzo dobra znajomość MS Office (zwłaszcza Excel) oraz systemów F-K,

  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej lub w biurze rachunkowym.

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę dla Grupy Kapitałowej Grupy Azoty S.A.,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,

  • atrakcyjny pakiet medyczny dla Pracownika i członków rodziny,

  • rozwinięty pakiet socjalny w tym: dopłaty do wypoczynku, pożyczki z Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na korzystnych warunkach i inne.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku