Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Polskiego Rejestru Statków S.A. z siedzibą w Gdańsku przy al. gen. Józefa Hallera 126 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. księgowości

Polski Rejestr Statków S.A.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ważna jeszcze 2 dni
    do: 20 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za sporządzania deklaracji podatkowych JPK-V7M, CIT, Informacji podsumowującej VAT-UE;

  • odpowiedzialność za sporządzanie deklaracji CIT-10Z oraz IFT;

  • uzgadnianie rejestrów VAT;

  • kontrola formalna i rachunkowa dokumentów księgowych;

  • odpowiedzialność za sprawozdawczość GUS i NBP;

  • uczestniczenie w pracach związanych z zamknięciem roku bilansowego;

  • uczestniczenie w sporządzaniu rocznego jednostkowego i łącznego sprawozdania finansowego;

  • sporządzanie okresowych raportów;

  • inne prace zlecone przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe min. 3-5 lat na podobnym stanowisku;

  • wykształcenie wyższe kierunkowe;

  • bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych oraz rachunkowych;

  • znajomość zagadnień podatku u źródła;

  • bardzo dobra praktyczna znajomość przepisów VAT;

  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel;

  • znajomość obsługi Symfonia FK;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie średnim;

  • zdolności analityczne;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • dobra organizacja pracy, zaangażowanie, terminowość i odpowiedzialność.

To oferujemy

  • pracę w dynamicznym zespole w organizacji o marce rozpoznawalnej na rynku międzynarodowym;

  • rozwój zawodowy oparty na systemie szkoleń i kształtowania środowiska pracy;

  • Pracowniczy Program Emerytalny;

  • Opiekę Medyczną.

O nas

Jesteśmy instytucją prowadzącą niezależną działalność rzeczoznawczą na rynku międzynarodowym, która kierując się interesem publicznym – poprzez formułowanie wymagań, nadzór i wydawanie odpowiednich dokumentów - pomaga administracjom państwowym, ubezpieczycielom i swoim klientom zapewnić bezpieczeństwo ludzi, obiektów pływających, lądowych, ładunków i środowiska naturalnego.