Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. księgowości

POLITECHNIKA GDAŃSKAO firmie

POLITECHNIKA GDAŃSKA

Gabriela Narutowicza 11

Gdańsk

Politechnika Gdańska jest najstarszą i największą uczelnią techniczną w północnej Polsce. Prestiż PG potwierdzają sukcesy: 1 miejsce w ministerialnym rankingu uczelni najczęściej wybieranych przez kandydatów na studia pod względem liczby zgłoszeń w przeliczeniu na jedno miejsce, 8 miejsce wg rankingu „Perspektyw”, logo HR Excellence in Research, 2 wydziały z kategorią A+, 5 wydziałów z kategorią A. W 2019 r. Politechnika Gdańska znalazła się w gronie 10 laureatów tzw. uczelni badawczych, kształcących i prowadzących badania na najwyższym poziomie. Gdańska uczelnia zajęła w tym konkursie zaszczytne 2 miejsce.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie i weryfikacja dokumentów pod względem poprawności formalnej, merytorycznej, rachunkowej i podatkowej;
  • wstępna rejestracja dokumentów finansowo-księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami;
  • ewidencja środków trwałych;
  • rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych;
  • rozliczanie zaliczek, przedpłat;
  • rejestracja umów cywilno-prawnych;
  • segregacja i archiwizacja dokumentów księgowych;
  • inne zadania księgowe oraz współpraca z innymi działami.

Wymagania:

  • minimum dwuletnie doświadczenie w dziale księgowym lub biurze rachunkowym;
  • mile widziane doświadczenie w jednostce sektora finansów publicznych;
  • wykształcenie kierunkowe w zakresie finansów i księgowości;
  • znajomość programów finansowo- księgowych klasy ERP;
  • znajomość zagadnień finansowo-księgowych i podatkowych;
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel);
  • umiejętność analizowania danych;
  • znajomość ustawy o finansach publicznych;
  • znajomość ustawy o rachunkowości;
  • znajomość ustawy o podatku od towarów i usług oraz przepisów wykonawczych do ustawy;
  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, skrupulatność w realizacji powierzonych zadań;
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • otwartość na nowe wyzwania i zdobywanie nowych umiejętności.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania wiedzy;
  • stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Wymagane dokumenty:

  • CV;
  • list motywacyjny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne