Ta oferta pracy jest nieaktualna od 170 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. księgowości

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 08.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ARGO S.A. jest liderem polskiego rynku materiałów i urządzeń do oprawy dokumentów. Firma posiada dwa oddziały w Gdańsku i w Warszawie oraz sieć Partnerów Handlowych na terenie całej Polski, a także w Europie Centralnej i Wschodniej.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko

    Miejsce pracy:  Gdańsk - praca stacjonarna

    Kluczowe zadania:

    • dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z zasadami rachunkowości oraz przepisów podatkowych
    • prowadzenie ewidencji i rozliczanie majątku trwałego
    • wycena i rozliczanie transakcji w walutach obcych
    • analiza i rozliczanie rozrachunków

    Wymagane kwalifikacje i kompetencje:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe
    • znajomość zasad rachunkowości i przepisów podatkowych
    • znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
    • umiejętność pracy w zespole
    • zdolność analitycznego myślenia
    • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i renomowanej firmie
    • pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
    • możliwość doskonalenia zawodowego
    • niezbędne szkolenia i narzędzia pracy
    • szeroką gamę benefitów (opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe na życie, karta Multisport)
    Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz krótkiej informacji o sobie za pomocą przycisku "Aplikuj".

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Do oferty prosimy dołączyć klauzulę o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w Argo S.A. zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.02.101.926 z późniejszymi zmianami).”