Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Księgowości

Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.O firmie

  • Zamknięta 18, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.

Zamknięta 18

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola alokacji kosztów, udział w kontroli realizacji celów budżetowych.

  • Dekretowanie i ewidencja dokumentów dotyczących kosztów rodzajowych.

  • Dekretowanie i ewidencja pozostałych kosztów operacyjnych i kosztów finansowych.

  • Ewidencja pozostałych przychodów operacyjnych i przychodów finansowych.

  • Ewidencja rozliczeń międzyokresowych kosztów.

  • Dekretowanie i ewidencja dokumentów dotyczących gospodarki magazynowej.

  • Rozliczanie umów i dokumentów dotyczących leasingu pod względem bilansowym i podatkowym.

  • Analiza kosztów w świetle ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych.

  • Sporządzanie zestawień i raportów w zakresie wykonywanych zadań.

  • Przygotowanie danych do sprawozdań finansowych;

  • Współpraca ze wszystkimi działami firmy w ramach wykonywanych zadań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia).

  • Możesz wykazać się minimum trzyletnim doświadczeniem zawodowym na podobnym stanowisku.

  • Potrafisz posługiwać się MS Excel na poziomie średniozaawansowanym.

  • Charakteryzuje Cię dokładność, systematyczność i skrupulatność.

  • Działasz samodzielnie i podejmujesz decyzje.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • Doładowanie samochodów elektrycznych