Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. księgowości

Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.O firmie

Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.

Opata Hackiego 14

Gdynia

Obecnie OPEC Sp. z o. o. poszukuje osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Gdynia, ul. Opata Hackiego 14

Jakich umiejętności i cech poszukujemy?

  • Wykształcenie wyższe (preferowane rachunkowość, finanse);
  • Wiedza z zakresu weryfikacji dokumentów finansowo-księgowych;
  • Min 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Znajomość aktualnych przepisów podatkowych (CIT, PIT, VAT) i ustawy o rachunkowości;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Zaangażowanie;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Biegła obsługa programów MS Office i urządzeń biurowych.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Księgowanie dokumentów zgodnie z zasadami ustawy o rachunkowości oraz przepisami podatku dochodowego i podatku VAT;
  • Prowadzenie i uzgadnianie rejestrów VAT;
  • Analiza rozrachunków;
  • Analiza zapisów na kontach i uzgadnianie sald;
  • Terminowe wprowadzanie dokumentów do systemu;
  • Prowadzenie rozrachunków, kompletowanie dokumentów do windykacji, ugód, sądu i komornika.

Dlaczego warto u nas pracować:

  • Oferujemy ciekawą pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Dajemy dużą samodzielność działania
  • Zapewniamy możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dodatkowe benefity m.in. Karta Multisport
Zgłoszenia prosimy wysyłać za pomocą przycisku aplikowania.

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, ul. Opata Hackiego 14, 81-213 Gdynia. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania zgodnie z aktualnym stanem prawnym.

Ogłoszenie archiwalne