Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. księgowości GL z j. angielskim

  • Dąbrowa Górnicza, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    ArcelorMittal Business Center of Excellence Poland
    w Dąbrowie Górniczej poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • Księgowanie faktur zakupowych od dostawców
    • Księgowanie wychodzących płatności, przygotowywanie propozycji płatności/płatności
    • Księgowania i rozliczanie zapasów
    • Księgowania związane z zamknięciem miesiąca (rezerwy, alokacje kosztów, RMK i inne)
    • Uzgadnianie sald prowadzonych kont
    • Przygotowywanie raportowania zarządczego i Grupowego
    • Przygotowanie raportowania Intrastat
    • Uzgadnianie sald rozrachunków, w tym rozrachunków grupowych
    • Korespondencja z klientami i innymi działami firmy zaangażowanymi w proces oraz obsługa ich zapytań

    Wymagania wobec kandydata:

    • Ukończone studia na kierunku rachunkowość / finanse
    • Minimum 3-4 lata doświadczenia w dziale księgowości (GL)
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Dobra znajomość MS Excel
    • Znajomość systemu SAP - mile widziana
    • Umiejętność pracy w grupie
    • Zdolności interpersonalne

    Oferujemy:

    • Szkolenia profesjonalne oraz szkolenia językowe
    • Dofinansowanie do posiłków
    • Bogaty pakiet socjalny obejmujący m.in. opiekę medyczną Medicover, system kafeteryjny, Pracowniczy Program Emerytalny, dofinansowanie do wypoczynku tzw. "Wczasy pod gruszą"
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Dodatkowy dzień wolny z okazji „Dnia Hutnika”
    • Dofinansowania do studiów / kursów profesjonalnych
    • Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

    Rozwijaj się i dołącz do naszego zespołu!

    bottom