Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Księgowości

KRIG S.C. ŁUKASZ PUTOWSKI,MARCIN ROMAŃCZYKO firmie

  • Gliwice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która specjalizuje się w sprzedaży części oraz mobilnym serwisem maszyn budowlanych marki CAT, VOLVO, KOMATSU i innych. Stawiamy na profesjonalna, rzetelną i szybką obsługę oraz doradztwo techniczne.

Obowiązki:

  • wystawianie i bieżący nadzór nad obiegiem dokumentów finansowych,
  • prowadzenie dokumentacji księgowej w związku z rozliczeniami dokonywanymi z dostawcami i odbiorcami,
  • koordynacja bieżących spraw finansowych firmy,
  • kompleksowe wsparcie w organizacji codziennej pracy firmy,
  • współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym,
  • kontakt z klientem,
  • windykacja,
  • współpraca z kancelarią adwokacką,

Wymagania:

  • min. 2- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: ekonomia, rachunkowość i pokrewne
  • znajomość zasad rachunkowości,
  • biegła znajomość programu Comarch ERP Optima (moduły: Kasa/Bank, Handel, Księga Handlowa, Kadry i Płace, Środki Trwałe)
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność obsługi PUE ZUS,
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym - mile widziana
  • umiejętność zarządzania przepływem informacji, dobra organizacja pracy,
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność, zaangażowanie, terminowość i rzetelność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnieni w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe
  • Niezbędny pakiet szkoleń wdrażających
  • Przyjazną atmosferę pracy

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne