Specjalista ds. Księgowości

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-07-31
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 2017-08-30)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Specjalista ds. księgowości
Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Główne obowiązki:

  • Terminowa ewidencja operacji gospodarczych w zakresie zakupów krajowych
  • Klasyfikacja merytoryczna kosztów pod względem wymogów ustawy VAT i podatku dochodowego od osób prawnych
  • Wystawianie  wewnętrznych faktur do celów podatku VAT
  • Analiza i uzgodnienie sald zobowiązań
  • Kontrola i sporządzanie wzajemnych kompensat
  • Uzyskiwanie i kontrola aktualności certyfikatów rezydencji podatkowej kontrahentów
  • Obsługa systemu bankowego
  • Generowanie  płatności do systemu bankowości elektronicznej oraz obsługa systemu bankowego

Oczekiwania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe o kierunku rachunkowość, finanse
  • Ogólna wiedza z zakresu ustaw VAT, CIT  (w tym podstawowa wiedza w zakresie „podatku u źródła”)
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Dokładność, skrupulatność i systematyczność w codziennej pracy
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Nastawienie na współpracę i rozwiązywanie problemów
  • Odpowiedzialność i wytrwałość w realizacji zadań
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra znajomość  Microsoft Office ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznym zespole
  • Możliwość współtworzenia środowiska pracy
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez zdobywanie doświadczeń w nowoczesnej firmie o wysokich standardach pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet ubezpieczeniowy
  • Dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny
w języku polskim  prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Na dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Vetoquinol Biowet (zgodnie z ustawą z dn. 1997.08.29 o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883)."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się