Ta oferta pracy jest nieaktualna od 295 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Księgowości

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 31.07.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Specjalista ds. księgowości
    Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

    Główne obowiązki:

    • Terminowa ewidencja operacji gospodarczych w zakresie zakupów krajowych
    • Klasyfikacja merytoryczna kosztów pod względem wymogów ustawy VAT i podatku dochodowego od osób prawnych
    • Wystawianie  wewnętrznych faktur do celów podatku VAT
    • Analiza i uzgodnienie sald zobowiązań
    • Kontrola i sporządzanie wzajemnych kompensat
    • Uzyskiwanie i kontrola aktualności certyfikatów rezydencji podatkowej kontrahentów
    • Obsługa systemu bankowego
    • Generowanie  płatności do systemu bankowości elektronicznej oraz obsługa systemu bankowego

    Oczekiwania:

    • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Wykształcenie wyższe o kierunku rachunkowość, finanse
    • Ogólna wiedza z zakresu ustaw VAT, CIT  (w tym podstawowa wiedza w zakresie „podatku u źródła”)
    • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • Dokładność, skrupulatność i systematyczność w codziennej pracy
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Nastawienie na współpracę i rozwiązywanie problemów
    • Odpowiedzialność i wytrwałość w realizacji zadań
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Bardzo dobra znajomość  Microsoft Office ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w dynamicznym zespole
    • Możliwość współtworzenia środowiska pracy
    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez zdobywanie doświadczeń w nowoczesnej firmie o wysokich standardach pracy
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Pakiet ubezpieczeniowy
    • Dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego
    • Przyjazną atmosferę w pracy

    Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny
    w języku polskim  prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

    Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Na dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Vetoquinol Biowet (zgodnie z ustawą z dn. 1997.08.29 o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883)."