Ta oferta pracy jest nieaktualna od 76 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. księgowości i administracji

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2018-08-31

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Artur Mazur Business Partner

    Miejsce pracy: Kraków

    Zakres obowiązków:

    • obsługa księgowa spółki z o.o. prowadzącej działalność handlową (VAT, CIT, akcyza)
    • administracja procesu wyprowadzenia produktów ze składu podatkowego oraz banderolowania (branża alkoholowa)
    • administracyjne i logistyczne wsparcie procesu sprzedaży
    • rozpatrywanie reklamacji
    • koordynowanie procesu obiegu dokumentów wewnątrz organizacji.

    Wymagania:

    • doświadczenie w księgowości na rzecz spółek: VAT, CIT (warunek konieczny)
    • samodzielność i bardzo dobra umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (służbowe rozmowy telefoniczne oraz wprowadzenie na stanowisko)
    • znajomość języka duńskiego będzie dodatkowym atutem
    • dokładność, rzetelność, sumienność w działaniu
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności pakietu Excel) oraz Commarch Optima
    • umiejętności szybkiego uczenia się

    Oferujemy:

    • interesującą pracę dla międzynarodowej organizacji
    • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego
    • pracę w małym zespole umożliwiająca poznanie różnych procesów w organizacji – rozwoju produktu, marketing, sprzedaż, logistyka
    • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego i kompetencji
    • forma zatrudnienia: umowa o pracę lub umowa B2B (w zależności od preferencji kandydata)

    Prosimy do dołączenie klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji na stanowisko specjalista ds. księgowości i administracji, ogłoszonej w dniu 31.08.2018, prowadzonej przez firmę Artur Mazur Business Partner.

    Jednocześnie oświadczam, że udzielam zgody dobrowolnie oraz że zostałam/e poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, jak również wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie.

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych

    oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE. L. 2016.119.1), dalej RODO, informuję, że:

    1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Artur Mazur Business Partner, z siedzibą w Krakowie, ul. Rzemieślnicza 1.

    2) Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt c RODO,

    3) odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie Artur Mazur Business Partner.

    4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania procesu rekrutacji.

    5) przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,

    6) ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych (obecnie: Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych),jeśli stwierdzi Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy RODO.