Oferta pracy

Specjalista ds. księgowości i administracji

Klient Pracuj.pl

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca z zewnętrznym biurem księgowym.

  • Kontrolowanie faktur kosztowych pod względem formalnym i rachunkowym oraz ich wprowadzanie i odpowiednie opisywanie.

  • Wystawianie faktur sprzedażowych oraz proform.

  • Realizacja płatności: faktur, wynagrodzeń, podatków i innych.

  • Kontrola rozliczeń wewnętrznych między spółkami.

  • Zadania związane z procesami zamknięcia miesiąca/ kwartału/ roku.

  • Przygotowywanie podstawowych zestawień i raportów księgowych oraz finansowych.

  • Zadania administracyjne, np. zamawianie artykułów biurowych, nadzór nad pocztą, kontakt z ubezpieczycielem.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse, ekonomia lub inne pokrewne).

  • Min. 2 lata doświadczenia w dziale księgowości.

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego - warunek konieczny.

  • Praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa rachunkowego i podatkowego.

  • Terminowość w wykonywaniu zadań, dokładność, samodzielność.

  • Szybkość w reagowaniu na aktualne potrzeby klientów lub kontrahentów.

  • Dobra organizacja pracy oraz odpowiedzialność za powierzone zadania.

Mile widziane

  • Doświadczenie w firmie działającej na arenie międzynarodowej.

  • Doświadczenie w obszarze kadr i płac.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia i wiedzy.

  • Możliwość pracy hybrydowej.

  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, karta służbowa.

  • Kursy, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

  • Odpowiedzialne, samodzielne stanowisko w szybko rosnącej firmie.

  • Fantastyczny zespół, który wspólnie dba o atmosferę w pracy.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą

Czy chciał(a)byś pracować w firmie dostarczającej unikatowe produkty i usługi do kilkudziesięciu krajów na całym świecie? Czy jesteś energiczną osobą, która świetnie odnajduje się w pracy o dużej różnorodności zadań, a jednocześnie jesteś skrupulatny/a w swoich działaniach? Jeśli na powyższe pytania Twoja odpowiedź brzmi TAK to ta oferta skierowana jest do Ciebie!

Przewiń do profilu firmy