Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Specjalista ds. Księgowości i Controllingu Finansowego Grupy Mak

MAK Investments S.A.O firmie

MAK Investments S.A.

Nefryt Office Center

Warszawa

MAK Investments S.A. to  spółka  holdingowa  kontrolująca  grupę podmiotów świadczących usługi brokera i agenta ubezpieczeniowego. Grupa specjalizuje się w obsłudze klientów biznesowych, w szczególności w segmencie masowych ubezpieczeń komunikacyjnych dla importerów pojazdów, firm leasingowych i dealerów samochodowych.

ZADANIA:

  • Prowadzenie ksiąg powierzonych spółek Grupy kapitałowej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • Sporządzanie wymaganych prawem sprawozdań finansowych oraz deklaracji podatkowej (CIT, VAT)
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • Uzgadnianie sald rozrachunkowych z kontrahentami
  • Współpraca z audytorami i instytucjami zewnętrznymi (m.in. US, GUS, banki)
  • Udział w opracowaniu koncepcji merytorycznej i technicznej nowych raportów odpowiadających potrzebom spółek w Grupie
  • Udział w sporządzaniu sprawozdań skonsolidowanych
  • Analiza odchyleń, wskaźników w tym Capex na poziomie Grupy kapitałowej
  • Udział w przygotowywaniu budżetów i prognoz finansowych jednostek oraz skonsolidowanych

OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenie o profilu ekonomicznym, finansowym lub z zakresu rachunkowości
  • Co najmniej trzyletnie doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty ds. księgowości
  • Możliwość szybkiego podjęcia pracy
  • Znajomość przepisów CIT, VAT, pakietu MS Office oraz ustawy o rachunkowości

WARUNKI:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, z możliwością pracy zdalnej
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie dla pracownika oraz preferencyjne warunki dla członków rodziny
  • Możliwość korzystania z oferty Multisportu oraz promocyjnych biletów do teatru
  • Interesującą pracę w dynamicznym, przyjaznym i ambitnym zespole.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MAK Investments S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 39, 02-672 Warszawa, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne