Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. księgowości i controllingu/Księgowy

BROOKVENT PolskaO firmie

  • Milicka 51C, Trzebnica
    Trzebnica, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

BROOKVENT Polska

Milicka 51C

Trzebnica

Twój zakres obowiązków

  • Dekretacja i księgowanie w systemie CDN XL faktur, wyciągów bankowych i innych; dokumentów źródłowych zgodnie z przyjętymi normami i przepisami podatkowymi;

  • Wsparcie, kontrola zobowiązań i należności spółki oraz procesu obiegu dokumentów;

  • Wsparcie w procesach zamykania okresów, rozliczania produkcji, raportowania na cele wewnętrzne i zewnętrzne (w tym sprawozdań finansowych);

  • Sporządzanie raportów według wytycznych;

  • Sporządzanie deklaracji VAT, CIT, Intrastat oraz raportów na potrzeby GUS;

  • Podstawowa znajomość procesów controllingowych będzie dodatkowym atutem;

  • Pomoc w pozostałych rozliczeniach i czynnościach administracyjno-księgowych wewnątrz organizacji Pracodawcy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (preferowane kierunki: finanse i rachunkowość lub pokrewne);

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 1 rok) – mile widziane w firmie produkcyjnej;

  • Praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości i ustawy o VAT, CIT lub innych standardów rachunkowości;

  • Dobra znajomość Excel;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • Efektywna komunikacja niezbędna w codziennej współpracy z innymi pracownikami;

  • Chęć do samorozwoju oraz do optymalizacji procesów wewnątrz firmy;

  • Dokładność i dobra organizacja pracy;

  • Umiejętność radzenia sobie z presją czasu

To oferujemy

  • Ubezpieczenie grupowe;

  • Szkolenia branżowe;

  • Pracę w zespole profesjonalistów;

  • Możliwość budowania kariery w rozwijającej się międzynarodowej firmie;

  • Atrakcyjne zarobki uzależnione od kwalifikacji.

Kim jesteśmy?

Brookvent Polska Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem z kapitałem zagranicznym, z wieloletnim doświadczeniem, zajmującym się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań wentylacyjnych dla szerokiej grupy odbiorców. Obszar naszego działania poszerza się wraz z rozwojem firmy i obecnie zaczyna wykraczać poza Europę.

Przewiń do profilu firmy