Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. księgowości i controllingu

EagleBurgmann Poland Sp.z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zadania i zakres obowiązków będą ustalone indywidualnie w zależności od stanowiska i predyspozycji kandydata.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym

  • minimum 5 lat doświadczenia w księgowości, controllingu

  • znajomość aktualnych przepisów księgowych, podatkowych – w tym VAT, Podatek u źródła, CIT, IFT

  • doświadczenie w posługiwaniu się programami typu SAP (ByD),

  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office

  • znajomość przepisów IFRS – mile widziana

  • umiejętność analizy kontraktów handlowych

  • doświadczenie w zapewnieniu ochrony ubezpieczeniowej majątku oraz działalności firmy

  • doświadczenie w przygotowaniu wniosków leasingowych

  • doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji środków trwałych, wyposażenia

  • czynna znajomość języka angielskiego

  • wysoki profesjonalizm zawodowy

  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów

  • wysoka motywacja do pracy

  • odpowiedzialność i rzetelność

To oferujemy

Zapewniamy bardzo dobre warunki pracy i rozwoju osobowego w profesjonalnie zarządzanym zespole.

Oferujemy umowę o pracę na pełny etat, niezbędne narzędzia do pracy, szkolenia, po okresie próbnym – pakiet medyczny, dodatkowe ubezpieczenie.