Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. księgowości i controllingu z językiem niemieckim

Comarch SAO firmie

Comarch SA

aleja Jana Pawła II 39A

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ksiąg spółki

  • Przygotowywanie danych konsolidacyjnych oraz raportów finansowych

  • Współpraca z audytorami i przygotowywanie dokumentów

Nasze wymagania

Poszukujemy samodzielnych, zorganizowanych i skrupulatnych osób do prowadzenia księgowości oraz controllingu w niemieckojęzycznych spółkach Grupy Kapitałowej Comarch. Marzysz o kolejnym kroku w swojej karierze? Masz już pierwsze doświadczenie ? Nie czekaj i dołącz do nas.

PROFIL PRACOWNIKA

• Wykształcenie wyższe kierunkowe

• Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B1

• Pierwsze doświadczenie w księgowości / finansach / controllingu

• Znajomość:

- ustawy o rachunkowości oraz zasad konsolidacji

- obsługi programów księgowo-finansowych

• Dobra organizacja pracy własnej i zarządzanie czasem

• Samodzielność, rzetelność, zaangażowanie w wykonywaną pracę

• Zdolności interpersonalne i komunikacyjne

To oferujemy

  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia

  • Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów