Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. księgowości i kadr

Lucky Duck Games Sp. z o.o.O firmie

  • plac Nowy 3
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Lucky Duck Games Sp. z o.o.

plac Nowy 3

Kraków

Lucky Duck Games to działająca od pięciu lat firma z siedzibą w Krakowie oraz biurami w UK, USA i we Francji.

Projektujemy, produkujemy i sprzedajemy hybrydowe gry planszowe na całym świecie. Nasze główne rynki to Ameryka Północna i Europa.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie kadr i zawieranie umów cywilnoprawnych
  • Kontrola merytoryczna i bieżąca weryfikacja otrzymanych dokumentów księgowych pod względem formalno – rachunkowym
  • Wystawianie faktur
  • Księgowanie faktur zakupowych i sprzedażowych
  • Robienie przelewów
  • Wprowadzanie wyciągów bankowych (w tym walutowych) do programu księgowego i ich rozliczanie
  • Uzgadnianie sald oraz rozrachunków
  • Wspieranie zespołu poprzez realizowanie zadań administracyjnych
  • Inne obowiązki zlecone przez kierownika

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie o specjalności ekonomia, finanse lub rachunkowość
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe związane z księgowością i kadrami (mile widziane doświadczenie z zakresu płac)
  • Znajomość prawa podatkowego, ustawy o rachunkowości oraz kodeksu pracy
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Znajomość programu Comarch ERP Optima
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Rzetelność, dokładność, odpowiedzialność i samodzielność
  • Dobra organizacja pracy i pozytywne nastawienie
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Dofinansowanie szkoleń
  • Prywatną opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny
  • Dostęp do gier planszowych
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość natychmiastowego rozpoczęcia pracy

Ogłoszenie archiwalne