Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. księgowości i kadr

CENTRUM SYSTEMÓW BEZPIECZEŃSTWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

4 500–7 000
brutto / mies.

CENTRUM SYSTEMÓW BEZPIECZEŃSTWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Aleja Generała Leopolda Okulickiego 18

Rzeszów

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki prawa handlowego oraz fundacji zgodnie z przepisami prawa bilansowego oraz przepisami podatkowymi,
  • Tworzenie miesięcznych bilansów, rachunków wyników oraz sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z ustawą o rachunkowości,
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, PIT, PCC) oraz prowadzenie rejestrów VAT,
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów i dokonywanie uzgodnień księgowych,
  • Kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi – banki, US, ZUS, GUS,
  • Sporządzanie raportów i analiz dla potrzeb Klientów.
  • Analiza stanu rozrachunków i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • Przygotowywanie umów pracowniczych oraz prowadzenie akt osobowych
  • Wyliczanie wynagrodzeń pracowniczych,
  • Sporządzanie deklaracji -ZUS,US, PFRON,PIT,GUS
  • Obsługa miesięcznego procesu płacowego
  • Rozliczanie czasu pracy i nieobecności
  • Sporządzanie raportów kadrowo –płacowych

Podział czasu pracy

70%

Praca w biurze

8%

Kontakt z klientami

12%

Raportowanie

10%

Pomysł na rozwój firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, ekonomia, finanse),
  • Min 2 lata doświadczenia zawodowego w pełnej księgowości (wewnętrzny dział księgowości lub biuro rachunkowe),
  • Doświadczenie w zakresie sporządzania deklaracji podatkowych VAT, CIT,
  • Doświadczenie w zakresie sporządzania lub uczestnictwa w sporządzaniu rocznych sprawozdań finansowych,
  • Dobra znajomość aktualnych przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości,
  • Dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatkowych.

To oferujemy

  • Dynamicznie rozwijająca się firma
  • Samodzielność w realizacji powierzanych zadań
  • Możliwość zaangażowania w inne projekty doradcze
  • Zgrany zespół i otwarty management team
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • świętowanie urodzin

Jesteśmy firmą dostarczającą najnowocześniejszych rozwiązań dla branży inteligentnych systemów bezpieczeństwa i security. Dzięki pasji i nieustających chęci do rozwoju, z roku na rok poszerzamy naszą działalność o nowe komponenty. Wspieramy, kształcimy, szkolimy, prowadzimy audyty oraz edukujemy branże instalacyjną i inwestorską razem z Partnerami, którzy istnieją na rynku polskim i światowym od co najmniej 10 lat. Przedstawiana przez nas oferta dotyczy szeroko pojętej współpracy w sektorze business-to-busines (B2B) oraz B2C.

Zapewniamy wsparcie, doradztwo i sprzedaż hurtową systemów bezpieczeństwa, systemów niskoprądowych (inteligentna analiza obrazu AI, systemy alarmowe - SSWIN, ppoż, oddymianie, monitoring wizyjny, kontrola dostępu, rejestracja czasu pracy, automatyka bramowa i przemysłowa, inteligentny dom, wideodomofony, serwerownie, okablowanie strukturalne, GPS, VOIP, sterowania zdalne).

Jeżeli chcesz pracować w firmie, która dąży aby być w top 10 wśród dostawców elektronicznych systemów bezpieczeństwa, to jest to idealne miejsce dla Ciebie.

Specjalista ds. księgowości i kadr, Aleja Generała Leopolda Okulickiego 18, Rzeszów